Warning: Creating default object from empty value in /home/nashrehe/public_html/wp-content/plugins/parspal-woocommerce2/nusoap.php on line 85
«نذر كتاب» به نام مدير مسئول انتشارت هزاره ققنوس ثبت شد » انتشارات هزاره ققنوس
دی ۲۲

طرح خلاقانه انتشارات هزاره ققنوس برای ترویج فرهنگ کتابخوانی با نام« نذر کتاب» به نام رضا حاجی آبادی مدیر مسئول انتشارات هزاره ققنوس و بانی اصلی طرح « نذر کتاب» بالاخره دی ماه امسال در اداره کل حقوقی و امور مالکیت معنوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شد.

به گزارش روابط عمومی انتشارات هزاره ققنوس ، رضا حاجی آبادی مدیر مسئول انتشارات هزاره ققنوس و بانی طرح « نذر کتاب»  ضمن اعلام این خبر افزود: به منظور آگاهی دوستانی که طرح”نذر کتاب” انتشارات هزاره ققنوس را غیر دوستانه و با بی اخلاقی به نام خودشان می‌زنند ناچار شدیم طرح را در روزنامه رسمی جمهوری اسلامی و نیز اداره کل حقوقی و امور مالکیت معنوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت کنیم.

وی اضافه کرد بر اساس این گواهی ثبت و نیز بر اساس بند ۱ ماده ۲ قانون حمایت از حقوق مولفان و مصنفان و هنرمندان هرگونه انتشار، عرضه و اجرای طرح فوق توسط دیگران منوط به کسب اجازه ار صاحب این ایده می باشد.

بانی اصلی طرح « نذر کتاب» در پایان با اشاره به حضور تعداد ۳۰ ناشر و نیز ۱۶۰۰ خیر فرهنگی در اجرای طرح گفت: همانطور که بارها گفته ایم طرح « نذر کتاب»  در واقع یک خیمه فرهنگی است که وارد شدن به آن آداب و ترتیب و ممنوعتی ندارد. ما از تمامی افراد دلسوز فرهنگ دعوت می کنیم وارد این خیمه فرهنگی شوند.

طرح نذر کتاب که بانی و ایده اصلی آن متعلق به انتشارات هزاره ققنوس است از سال ۱۳۸۸ تا کنون در حال برگزاری است

نوشته ای از مدیر سایت

نظرات غیر فعال است.