شهریور ۰۲

رضا حاجی آبادی رییس ستاد اولین دوره جشنواره «شعر کوتاه هزاره » گفت: داوری آثار  اولین دوره جشنواره «شعر کوتاه هزاره»  که به همت انتشارات هزاره ققنوس و مشارکت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برگزار می‌شود از اول شهریور ماه جاری و همزمان با پایان مهلت شرکت در جشنواره آغاز شده است.

وی با اعلام این مطلب که جشنواره از بیستم تیرماه امسال فراخوان داده گفت:مهلت دریافت آثار تا ساعت ۲۴روز جمعه ۳۱مرداد ماه ۱۳۹۳بود که در طی این مدت بیش از ۳هزار و ۳۰۰ اثر به دبیرخانه ارسال شده است.این تعداد آثار دریافتی در نوع خود برای جشنواره ای که اولین دوره برگزاری را دارد و بصورت خصوصی برگزار می شود کم نظیر است.

حاجی آبادی در خصوص نحوه داوری آثار اضافه کرد: همکاران من در دبیرخانه با تلاش فراوان در حال دسته بندی و کدگذاری روی آثار هستند تا هرچه سریعتر آثار به دست داوران برسد. داوران اولین دوره جشنواره آقایان عبدالرحیم سعید راد (بعنوان دبیر جشنواره) ،جواد محقق و حمیدرضا شکارسری هستند.

رییس ستاد اولین دوره جشنواره «شعر کوتاه هزاره » اظهار امیدواری کرد کار داوری آثار هر چه سریعتر انجام و مراسم اختتامیه جشنواره تا قبل از پایان شهریور ماه در تهران برگزار گردد.

در همین ارتباط: باشگاه خبرنگاران جوان

نوشته ای از مدیر سایت

نظرات غیر فعال است.