بهمن ۱۲

ستاد خبری  پنجمین دوره جشنواره داستان‌های کوتاه پایداری از آغاز داوری آثار رسیده به این جشنواره خبر داد.

به گزارش ستاد خبری انتشارات هزاره ققنوس : رضا حاجی‌آبادی رئیس ستاد پنجمین جشنواره داستان کوتاه پایداری با بیان اینکه تا نزدیک به ۶۰۰ اثر به این جشنواره ارسال شده است گفت: داوری آثار رسیده به این دوره از جشنواره آغاز شده است  و هیات داوران در مرحله اول از میان این آثار حدود ۲۰۰ داستانک را برای داوری نهایی انتخاب می‌کنند.

رضا حاجی‌آبادی در خصوص اسامی داوران این دوره گفت: آقای جواد محقق همانند دوره‌های قبل بعنوان دبیر علمی جشنواره در گروه داوران حضور دارد، ضمن اینکه  آقای یاسر سماوات  از برگزیده‌گان دوره چهارم نیز به گروه داوران این دوره اضافه شده است. علاوه بر این آقایان امیر سمامی نویسنده و مدیر نشر هنر پارینه به همراه آقای هادی خورشاهیان دیگر اعضای گروه داوری هستند.

وی همچنین از اعلام اسامی افراد شرکت کننده پس ازیکسان‌سازی اطلاعات آثار در سایت انتشارات خبر داد و افزود: با توجه به استقبال شرکت کنندگان و نیز ارسال آثار ، فهرست داستان‌های رسیده متعاقبا اعلام خواهد شد.

شایان ذکر است که پنجمین جشنواره داستان کوتاه پایداری به همت انتشارات هزاره ققنوس، از ناشران خصوصی حوزه ادب پایداری و نیز انتشارات سفیر اردهال و انتشارات هنر پارینه  با مشارکت معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک ، شرکت پیام‌افزار پیک‌آسا، سال پنجم برگزاری خود را سپری می‌کند.

نوشته ای از مدیر سایت

نظرات غیر فعال است.