اسفند ۲۲

سعید کارگران، معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران که حمایت مالی پنجمین دوره جشنواره داستان کوتاه کوتاه پایداری را بر عهده دار گفت: با بررسی نزدیک به ۶۰۰ اثر از سوی داوارن این جشنواره، ۸۸ داستان کوتاه به مرحله دوم داوری راه‌یافته‌اند.

داوری این دوره از جشنواره داستان کوتاه کوتاه پایداری، بر عهده جواد محقق،رضا حاجی آبادی، امیر سمامی، هادی خورشاهیان و یاسر سماوات(برگزیده دوره چهارم) است.

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران با بیان این‌که نام و آثار ۸۸ داستان منتخب ، بر خروجی سایت هزاره ققنوس قرار گرفته است، افزود: داستان‌های راه یافته به مرحله دوم در خروجی سایت انتشارت هزاره ققنوس به نشانی  http://nashrehezare.ir/   خواهد ماند تا منتخب مردمی نیز  از میان تمامی  ۸۸ داستان این مرحله انتخاب گردد.

رضا حاجی‌آبادی، رییس ستاد و برگزار کننده این جشنواره نیز در خصوص نحوه شرکت در داوری مردمی گفت:  علاقمندان برای شرکت در برنامه انتخاب مردمی می توانندپس از مطالعه داستانها کد داستان مورد نظر خود را از سایت انتشارات هزاره ققنوس برداشته و به شماره ۰۲۱۰۰۰۰۳۶۵ پیامک نمایند. برای دوستانی که می خواهد با دقت بیشتری اینکار را انجام دهند فایل پی دی اف pdf داستانها این مرحله در سایت انتشارات گذاشته شده است.

ضمنا هر فرد(شماره تلفن) فقط یکبار فرصت شرکت در این نظر سنجی را دارد و تنها یک داستان را باید انتخاب نماید. انتخاب مردمی یک بخش جنبی در جشنواره داستان کوتاه پایداری است که در دوره  سوم برگزاری آن آغاز شد.

رضا حاجی‌آبادی، اضافه کرد: این جشنواره برگزیدگان نهایی خود را نیمه دوم فروردین ۱۳۹۴ در خانه فرهنگ تجریش  خواهد شناخت و  به نفرات اول تا سوم پنجمین جشنواره داستان کوتاه کوتاه پایداری جوایز نقدی اهدا خواهد شد.

پنجمین جشنواره داستان کوتاه پایداری به همت انتشارات هزاره ققنوس، از ناشران خصوصی حوزه ادب پایداری و با مشارکت معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران، و نیز انتشارات سفیر اردهال ، انتشارات هنر پارینه،‌ شرکت پیام‌افزار پیک آسا سال پنجم برگزاری خود را سپری می‌کند.

نوشته ای از مدیر سایت

نظرات غیر فعال است.