آبان ۰۲

دبیر جشنواره «شعر کوتاه هزاره» اولین جشنواره خصوصی شعر کوتاه در ایران با اعلام خبر مشخص شدن اسامی شاعران  راه یافته به مرحله نهایی جشنواره شعر کوتاه  گفت: تعداد ۱۶ شعر در قالب های  رباعی، دوبیتی ، کوتاه ، سپید و طرح به مرحله نهایی داوری آثار راه یافته اند.
عبدالرحیم سعیدی راد دبیر جشنواره« شعر کوتاه هزاره» تعداد شرکت کنندگان در جشنواره را ۵۱۳ نفر اعلام کرد و گفت: بیشترین قالب آثار ارسالی را رباعی با ۸۸۶ شعر و کمترین آثار را هایکو با ۲۳ شعر به خود اختصاص داده بودند.
دبیر جشنواره« شعر کوتاه هزاره» ، با اعلام دریافت  ۳هزار و ۳۹۳ اثر به دبیرخانه در طی مدت کوتاه فراخوان جشنواره افزود: در مرحله اول داوری؛ از میان آثار دریافتی تعداد ۱۰۶۹ شعر به مرحله اول داوری رسیدند. در مرحله دوم نیز ۳۲۸ شعر توسط هیات داوران انتخاب گردید.سرانجام داوری نهایی اشعار انجام و تعداد ۱۶ اثر به مرحله نهایی رسیدند که نفرات برتر در دو بخش اصلی جشنواره از میان همین آثار معرفی خواهند شد.
وی در پایان اسامی آثار راه یافته به مرحله نهایی را به شرح زیر اعلام کرد و افزود در صورت عدم حمایت سازمان مشارکت کننده در جشنواره جوایز نقدی و لوح سپاس نفرات برتر به آدرس آنها ارسال خواهد شد.
اسامی افراد راه یافته به مرحله نهایی

۱٫    میثم داودی
۲٫    محمدتقی عزیزیان
۳٫    کوکب توفیق خواه
۴٫    الهه ملک محمدی
۵٫    فرشادقربانی
۶٫    خانم زری قهارترس
۷٫    علی سلیمانی
۸٫    ارمغان بهداروند
۹٫    فاطمه جمعه شاد
۱۰٫    انسیه موسویان
۱۱٫    نعمت الله (حامد) رمضانی
۱۲٫    جمشید عباسی
۱۳٫    حمیدرضااقبالدوست
۱۴٫    سیدحبیب حبیب پور
۱۵٫    محمد عالی زاده

۱۶٫   مهرداد احمدی

در همین ارتباط خبرگزاری مهر

در همین ارتباط خبرگزاری فارس

در همین ارتباط خبرگزاری کتاب ایبنا

نوشته ای از مدیر سایت

نظرات غیر فعال است.