آبان ۲۷

رضا حاجی ابادی مدیر انتشارات هزاره ققنوس و بانی طرح نذر کتاب از اجرای هفدهمین مرحله این طرح  از خرداد ماه امسال تا کنون  خبر داد.

بانی طرح نذر کتاب گفت: پس از پایان سی و یکمین نمایشگاه کتاب تهران درخواست های دریافت کتاب نذری از سوی مردم و نهادهای فرهنگی و نیز مدارس و کتابخانه های عمومی تداوم داشت. بر این اساس تصمیم گرفته شد که طرح نذر کتاب بدون نگاه به مناسب های فرهنگی و بدور از هیاهوهای رسانه ای تداوم یابد.

پس از ۹ سال و نیز  اجرای شانزده مرحله  از طرح نذرکتاب توسط انتشارات هزاره ققنوس الحمدالله این فرهنگ آنقدر فراگیر شده است که نیاز به تبلغ و اطلاع رسانی ندارد. طوری که اولین اقدام سازمان های فرهنگی و نیز مروجان کتاب و کتابخوانی در هر مناسبتی اعلام اجرای طرح نذر کتاب است.

حاجی آبادی با اشاره به جذب نزدیک به دو هزار خیر فرهنگی در طول اجرای دوازده مرحله از نذر کتاب افزود: همانند دوره های گذشته هدف از اجرای طرح نذر کتاب؛ ترویج کتاب و کتابخوانی می باشد نه اهدا رایگان کتاب. بر این اساس در طی ۱۷ مرحله اجرای طرح نذر کتاب از سال ۱۳۸۸ تا آبان  ۱۳۹۷  بیش از ۸۰ هزار جلد کتاب نذری(با سرانه قیمت پشت جلد حداقل ۱۳۰٫۰۰۰ریال) به ارزش ریالی حدود ۱۰ و نیم  میلیارد ریال بین مردم توزیع شده که بعد از خوانده شدن باید به دیگری و یا کتابخانه ها اهدا شود.

این طرح تا پایان امسال ادامه خواهد داشت.

علاقمندان به مشارکت در این امر خیر فرهنگی می توانند با ستاد نذر کتاب تماس بگیرند.

 

راه‌های ارتباط با ستاد نذر کتاب

۱-ارسال کلمه “نذر” به شماره ۰۲۱۰۰۰۰۳۶۵

۲- مراجعه به سایت  انتشارات هزاره ققنوس

http://nashrehezare.ir

۳- تماس با تلفن ۸۸۳۱۷۸۳۲

نوشته ای از مدیر سایت

نظرات غیر فعال است.