اسفند ۱۷

به گزارش روابط عمومی انتشارات هزاره ققنوس سعید کارگران، معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران که حمایت مالی پنجمین دوره جشنواره داستان کوتاه کوتاه پایداری را بر عهده دار گفت: با بررسی نزدیک به ۶۰۰ اثر از سوی داوارن این جشنواره، ۸۰ داستان کوتاه به مرحله داوری نهایی راه‌یافته‌اند.

داوری این دوره از جشنواره داستان کوتاه کوتاه پایداری، بر عهده جواد محقق، امیر سمامی، هادی خورشاهیان و یاسر سماوات، برگزیده دوره چهارم است.

وی با بیان این‌که نام و آثار ۸۰ داستان‌نویس منتخب هیات داوران، تا پایان این هفته بر خروجی سایت هزاره ققنوس قرار می‌گیرد، افزود: این جشنواره برگزیدگان نهایی خود را نیمه دوم فروردین ۱۳۹۴ در خانه فرهنگ تجریش  خواهد شناخت.
رضا حاجی‌آبادی، برگزار کننده این جشنواره نیز پیش از این گفته بود: به نفرات اول تا سوم پنجمین جشنواره داستان کوتاه کوتاه پایداری جایزه‌های پنج، سه و  دو میلیون ریالی اهدا خواهد شد.

پنجمین جشنواره داستان کوتاه پایداری به همت انتشارات هزاره ققنوس، از ناشران خصوصی حوزه ادب پایداری و با مشارکت معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران، و نیز انتشارات سفیر اردهال ، انتشارات هنر پارینه،‌ شرکت پیام‌افزار پیک آسا سال پنجم برگزاری خود را سپری می‌کند.

در همین ارتباط ایبنا

در همین ارتباط خبرگزاری دفاع مقدس

نوشته ای از مدیر سایت

نظرات غیر فعال است.