فروردین ۰۱

تا پایان سال ۱۳۹۳ نزدیک به ۷۰۰ رای در طی ۷ روز برای انتخاب مردمی بهترین داستان کوتاه پنجمین جشنواره داستان کوتاه کوتاه پایداری دریافت شده است.

رضا حاجی‌آبادی، رییس ستاد و برگزار کننده این جشنواره در خصوص داوری مردمی گفت:  نام و آثار ۸۸ داستان منتخب مرحله دوم داوری از روز شنبه ۲۳ اسفندماه سال ۱۳۹۳  بر خروجی سایت هزاره ققنوس برای داوری توسط مردم قرار گرفته است. این داستان‌ها تا نیمه اول فروردین ۱۳۹۴  در خروجی سایت انتشارات هزاره ققنوس به نشانی  http://nashrehezare.ir/   خواهد ماند تا علاوه بر سه اثر برتر داوری ،منتخب مردمی نیز  از میان تمامی  ۸۸ داستان این مرحله انتخاب گردد.

حاجی‌آبادی در خصوص نحوه شرکت در داوری مردمی گفت:  علاقمندان برای شرکت در برنامه انتخاب مردمی می توانندپس از مطالعه داستانها کد داستان مورد نظر خود را از سایت انتشارات هزاره ققنوس برداشته و به شماره ۰۲۱۰۰۰۰۳۶۵ پیامک نمایند. برای دوستانی که می خواهد با دقت بیشتری اینکار را انجام دهند فایل pdf  ۸۸داستان این مرحله نیز در سایت انتشارات گذاشته شده است.ضمنا هر فرد(شماره تلفن) فقط یکبار فرصت شرکت در این نظر سنجی را دارد و تنها یک داستان را باید انتخاب نماید.

رییس ستاد پنجمین دوره جشنواره  داستان کوتاه پایداری با اشاره به دریافت نزدیک به ۷۰۰ رای تا پایان سال ۱۳۹۳ گفت:  دریافت آرای مردمی هنوز ادامه دارد و این روند تا ۱۵ فروردین ادامه خواهد داشت. جدول آرای هر داستان بر اساس کد پس از حذف آرای تکراری  به شرح زیر است.

ردیف کد داستان تعداد رای
۱ ۱۲۱ ۲۲۰
۲ ۴۰۹ ۱۵۹
۳ ۳۶۱ ۷۰
۴ ۲۴۵ ۴۶
۵ ۲۰ ۴۱
۶ ۱۱۹ ۲۰
۷ ۳۸۹ ۱۳
۸ ۴۱۵ ۱۱
۹ ۱۲۰ ۱۰

رضا حاجی‌آبادی، اضافه کرد: این جشنواره برگزیدگان نهایی خود را نیمه دوم فروردین ۱۳۹۴ در خانه فرهنگ تجریش  خواهد شناخت و  به نفرات اول تا سوم پنجمین جشنواره داستان کوتاه کوتاه پایداری جوایز نقدی اهدا خواهد شد.

پنجمین جشنواره داستان کوتاه پایداری به همت انتشارات هزاره ققنوس، از ناشران خصوصی حوزه ادب پایداری و با مشارکت معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران، و نیز انتشارات سفیر اردهال ، انتشارات هنر پارینه،‌ شرکت پیام‌افزار پیک آسا سال پنجم برگزاری خود را سپری می‌کند.

نوشته ای از مدیر سایت

نظرات غیر فعال است.