Warning: Creating default object from empty value in /home/nashrehe/public_html/wp-content/plugins/parspal-woocommerce2/nusoap.php on line 85
عيدي هزاره ققنوس براي خريداران كتاب » انتشارات هزاره ققنوس
اسفند ۲۴

همزمان با ایام نوروز مدیر انتشارات هزاره ققنوس از اجرای طرح کتابخوانی این انتشارات و انتشارات سفیر اردهال با عنوان «یکی برای من؛ یکی برای تو» خبر داد.

رضا حاجی آبادی بانی طرح‌های مختلف کتاب و کتابخوانی درباره این طرح گفت: تصمیم داریم از ۲۵ اسفند امسال تا ۱۵ فروردین ۹۶ به تمامی خریداران انتشارات هزاره ققنوس و انتشارات سفیر اردهال در ازای هر کتابی که خریداری می‌کنند یک کتاب دیگر از طرف آنها به هر کس که دوست دارند هدیه بدهیم.

حاجی آبادی با اشاره به طرح‌ عیدانه کتاب که توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود تفاوت این طرح جدید را با عیدانه عدم حضور دولت و نهادهای دولتی در آن و سپردن امور بدست مردم دانست و افزود: نزدیک به ۶۰ عنوان از کتاب‌های پرفروش هر دو انتشارات در این طرح قرار دارند و ما بدون هیچ یارانه دولتی به تمامی افرادی که هر یک از این عناوین را خریداری کنند یک عنوان دیگر عیدی خواهیم داد. در واقع تلاش ما این است که در ایام نوروز دوستان علاوه بر اهدا کتاب بعنوان عیدی با حذف فاصله جغرافیایی در یک تجربه مشترک فرهنگی خوانش کتاب، همراه و کنار هم باشند.

مدیر انتشارات هزاره ققنوس در خصوص نحو اجرای طرح فوق گفت: فهرست کتاب‌های طرح در سایت و پایگاه‌های اجتماعی انتشارات در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت و خریداران پس از خرید هر اثر، نام و نشان دوستی که تمایل دارند کتاب برای او ارسال شود را به دفتر انتشارات خواهند داد. همکاران ما یا کتاب را از طرف ایشان برای دوستش ارسال می‌کنند و یا این امر را به خود او می سپارند.متن زیر هم در کتاب‌های عیدی درج خواهد شد.

یکی برای من ؛ یکی برای تو

دوست بسیار عزیرم ……

من کتاب…… را خواندم و از آن لذت بردم

و یک نسخه دیگر از آن را به تو عیدی می‌دهم

تا این احساس زیبا را با تو به اشتراک بگذارم

عیدت مبارک

دوست تو ….

 

علاقمندان به مشارکت در این امر فرهنگی می‌توانند از طریق راه‌های ارتباطی زیر مشارکت کنند

۱-ارسال کلمه “عیدی” به شماره ۰۲۱۰۰۰۰۳۶۵

۲- مراجعه به سایت انتشارات http://nashrehezare.ir      www.safirardehal.ir

۳- تماس با تلفن‌های ۸۸۳۱۷۸۳۲ و ۸۸۸۱۱۰۵۱

 

در همین ارتباط: خبرگزاری فارس

در همین ارتباط : خبرگزاری قرآن(ایکنا)

 

آثار منتخب انتشارات هزاره ققنوس برای طرح

    آیینه های مکدر   

      

 

نوشته ای از مدیر سایت

نظرات غیر فعال است.