Warning: Creating default object from empty value in /home/nashrehe/public_html/wp-content/plugins/parspal-woocommerce2/nusoap.php on line 85
كتاب «باد موافق» اثر برتر پنجمین همایش اندیشه و قلم ارتش شد » انتشارات هزاره ققنوس
شهریور ۲۵

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) مجموعه شعر «باد موافق»،سروده علی سلیمانی اثر برگزیده پنجمین همایش اندیشه و قلم ارتش شد.

علی سلیمانی درباره کتاب برگزیده «باد موافق» توضیح داد: این مجموعه سال گذشته (۱۳۹۳) از سوی انتشارات هزاره ققنوس منتشر شد و امسال به چاپ دوم رسید و توسط ناشر به دبیرخانه همایش اندیشه و قلم ارتش ارسال شده بود.

سلیمانی با بیان این‌که «باد موافق» شامل ۳۵ شعر در قالب کلاسیک (غزل، قصیده، مثنوی) است، افزود: معتقدم که سروده‌های یک شاعر باید از نظر موضوعی تفکیک شوند. این برای مخاطب هم بهتر است و او آسان‌تر می‌تواند مجموعه شعری را که می‌پسندد انتخاب کند.
پنجمین همایش دوسالانه «اندیشه و قلم ارتش» ۲۶ مرداد ۱۳۹۴ با حضور فرماندهان ارشد ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار شد. این همایش آثار رسیده را در ۱۱ گروه دفاع مقدس، علوم و فنون نظامی، ولایت فقیه و تبیین اندیشه‌های نظامی امام و رهبری، ادبیات دفاع مقدس (شعر، رمان و داستان)، درسی- آموزشی و مدیریت، علوم دینی، پزشکی و ورزشی، علوم سیاسی- اقتصاد و حقوق، علوم اجتماعی و روانشناسی، تاریخ و فرهنگ، ترجمه و ناشران داوری کرد. علاوه بر این، یک کتاب در گروه خانواده‌های ارتش و یک کتاب برتر هم از گروه افسران وظیفه به عنوان اثر برگزیده معرفی شد.

 

مجموعه شعر « باد موافق » به قیمت ۳ هزار تومان از طریق لینک قابل خرید است

 

 

نوشته ای از مدیر سایت

نظرات غیر فعال است.