آذر ۰۲

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، فراخوان نخستین جشنواره شعر کوتاه ۲۰ تیر سال ۹۳ اعلام شد که به این جشنواره بیش از ۳ هزار و ۴۰۰ شعر از ۵۱۳ شاعر سراسر کشور ارسال شد که در نهایت از ۱۶ برگزیده و شایسته تقدیر طی مراسمی در آینده نزدیک تجلیل به عمل خواهد آمد.
در بخش شعر سپید و هایکو از میثم داوودی برای شعر «خواب‌های یک مداد»، از محمدتقی عزیزیان برای شعر «۷۵ کیلو» و از کوکب توفیق‌ها برای شعر «مرگ» تجلیل به عمل آمد.
در بخش شعر رباعی و دو بیتی نیز از الهه ملک‌محمدی، فرشاد قربانی و زری قهارترس و در بخش نفرات تقدیری در حوزه شعر سپید، رباعی، هایکو و دوبیتی از علی سلیمانی، نعمت‌الله حامدرمضانی، جمشید عباسی، حمیدرضا اقبال دوست، سیدحبیب حبیب‌پور، محمد عالیزاده، مهرداد احمدی، ارمغان بهداروند، فاطمه جمعه‌شاد و انسیه موسویان تقدیر شد.
به گفته رضا حاجی‌آبادی مدیر انتشارات هزاره ققنوس همه این اشعار با موضوعات آزاد بوده‌اند که هدایای آن نیز از طریق شماره حساب‌های ارسالی توسط برگزیدگان از سوی این انتشارات به حساب‌شان واریز خواهد شد.
وی اضافه کرد: در صورت تامین هزینه ها توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به نفرات اول مبلغ ۷۰۰ هزار تومان و نفرات دوم ۵۰۰ هزار تومان و نفرات سوم ۳۰۰ هزار تومان اهداء خواهد شد که به نفرات تقدیری نیز یک میلیون ریال تقدیم می‌شود

نوشته ای از مدیر سایت

نظرات غیر فعال است.