آذر ۲۳

“مهدی کاموس ” رییس گروه داوران چهارمین جشنواره داستان کوتاه پایداری در گفت‌وگو با ستاد خبری جشنواره اظهار داشت: مرحله اول داوری آثار ارسالی به جشنواره داستان کوتاه پایداری به پایان رسیده و از هزار و ۳۰۰ اثر ارسالی  ۱۱۵اثر انتخاب و به مرحله دوم راه پیدا کردند.

وی با بیان اینکه مرحله دوم داوری آثار به صورت جدی‌تر و سخت تر خواهد بود، ادامه داد: اینجانب به عنوان رئیس هیئت داوران و رضا حاجی آبادی،  سید ابراهیم پیره، هادی خورشاهیان، علی الله سلیمی، هوشنگ بهداروند از داوران مرحله اول این دوره از جشنواره بودیم.

وی در خصوص اعلام نتایج برگزیدگان مرحله اول گفت:  اسامی برگزیدگان در پایگاه اطلاع رسانی هزاره ققنوس درج شده است که علاقمندان می توانند با مراجعه به سایت انتشارات این داستانها را مشاهد کنند.

مهدی کاموس همچنین از داوری مردمی داستانها خبر داد و گفت:  علاقمندان برای شرکت در این بخش جنبی و انتخاب داستان مورد نظر خود پس از مطالعه این آثار کد داستان منتخب خود را به شماره۰۲۱۰۰۰۰۳۶۵ پیامک خواهند کرد.هر نفر(شماره تلفن )فقط یکبار فرصت شرکت در این نظر سنجی را دارد و تنها یک داستان را باید انتخاب نماید.یاد آور می شود   انتخاب مردمی یک بخش جنبی در جشنواره است که به همراه بخش جنبی دیگر که جایزه به یک نفر از شرکت کنندگان توسط شرکت آسانک و همراه اول برگزار خواهد شد.

رییس گروه داوران چهارمین جشنواره داستان کوتاه پایداری با اشاره به فزایش تعداد  آثار ارسالی خاطرنشان کرد: تعداد آثار ارسالی نسبت به سال‌های گذشته افزایش یافته و داوران از تعداد زیاد آثار رضایت داشتند. علاوه بر اینکه همراه اول و شرکت آسانک نیز برای برگزیدگان این جشنواره جوایز نفیسی در نظر گرفته‌اند

در همین ارتباط در خبرگزاری کتاب ایبنا

لیست داستانهای رسیده به مرحله دوم در ا ینجا درج شده است.

نوشته ای از مدیر سایت

نظرات غیر فعال است.