دی ۰۴

کتاب «سرو سبز قامت» با حضور وزیر نفت رونمایی شد                        سذو سبز قامت

کتاب «سرو سبزقامت» روایت صنعت انتقال نفت ایران در گذر از جنگ تحمیلی، با حضور مهندس بیژن زنگنه، وزیر نفت،  در حاشیه نهمین همایش و یادواره شهید تندگویان و ۱۰۵۵ شهید صنعت نفت رونمایی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موزه ها و مرکز اسناد صنعت نفت، در حاشیه نهمین همایش و یادواره شهید تندگویان و ۱۰۵۵ شهید صنعت نفت از کتاب«سرو سبز قامت»  نوشته دکتر فاطمه ترکچی از کارشناسان ستاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس رونمایی شد.

در این مراسم همچنین فاطمه تندگویان، خواهر شهید مهندس محمدجواد تندگویان و مشاور وزیر نفت در امور زنان و خانواده وزارت نفت، دکتر احمد مجیدی مشاور فرهنگی وزیر و معاونت فرهنگی بسیج وزارت نفت و مهندس مهدی تندگویان حضور داشتند.

سرو سبز قامت با عنوان روایت صنعت انتقال نفت ایران در گذر از جنگ، شرح رشادت های شهیدان صنعت نفت و به طور ویژه ۲۸ شهید بزرگوار شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران است که در محل خدمت و میدان نبرد ایستادگی کرده و شهد شیرین شهادت نوشیدند.

این کتاب در دو بخش به خاطرات و داستان زندگی شهدا و نیز مستندات زندگی و خدمات این عزیزان پرداخته است.

چاپ نخست کتاب “سرو سبز قامت” در قطع رقعی و ۴۴۷ صفحه،‌ با شمارگان ۱۱۰۰ نسخه و بهای چهارصد هزار ریال از سوی نشر هزاره ققنوس و به سفارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران، امسال منتشر و روانه بازار کتاب شده است

نوشته ای از مدیر سایت

نظرات غیر فعال است.