شهریور ۳۰

همزمان با هفته دفاع مقدس

ششمین دوره جشنواره داستان کوتاهِ کوتاه پایداری فراخوان داد

انتشارات هزاره ققنوس با هدف گرامیداشت هفته دفاع مقدس و زنده نگه داشتن یاد و خاطره هشت سال دوران دفاع مقدس و تولید ادبیات مرتبط با فرهنگ ایثار و مقاومت با همکاری باغ موزه دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت ششمین دوره « جشنواره خصوصی داستان کوتاه پایداری» را برگزار می‌نماید.

شیوه اصلی دریافت آثار جشنواره داستان کوتاه پایداری به صورت پیامکی خواهد بود و علاقه‌مندان از ۳۱ شهریورماه ۱۳۹۴ تا پایان مهرماه سال جاری فرصت دارند تا «داستانک‌ها» و یا «داستان‌های کوتاهِ کوتاه» را حداکثر در ۲۵۰ کلمه از طریق پیام کوتاه به شماره ۰۲۱۰۰۰۰۳۶۵ و یا از طریق ایمیل به آدرس Fest@iranhdm.ir   ارسال کنند.

به رتبه اول تا سوم به ترتیب ۷۰۰، ۶۰۰ و ۵۰۰ هزار تومان و سایرآثارجوایزی اهدا خواهد شد و همچنین آثار ارسالی پس از بررسی و ارزشیابی در کتابی با همین عنوان چاپ و منتشر می شود.

ضمنا آثار ارسالی نباید تا پیش از این در جشنواره‌های دیگر حائز رتبه شده‌ باشند و یا در نشریات مکتوب و غیر مکتوب منتشر شده باشند.

یادآور می‌شود اولین دوره جشنواره داستان کوتاهِ کوتاه پایداری به همت انتشارات هزاره ققنوس در سال ۱۳۸۹ و همزمان با سی‌امین سال آغاز دفاع مقدس مردم ایران برگزار شد و تا کنون ۶ کتاب از آثار منتخب جشنواره پیشین منتشر شده است.

شناسایی و معرفی استعداد‌های تازه در حوزه ادب پایداری؛ تولید محتوای ادب پایداری در فضای مجازی؛چاپ و نشر آثار منتخب در قالب کتاب و تقدیر و تشکر از نوقلمان ادب پایداری برخی از اهداف برگزاری جشنواره داستان کوتاه کوتاه پایداری است.

ششمین جشنواره خصوصی «داستان کوتاهِ کوتاه پایداری» به همت انتشارات هزاره ققنوس و با مشارکت باغ موزه دفاع مقدس و نیز حمایت جمعی از ناشران حوزه ادبیات پایداری مثل انتشارات سفیر اردهال، انتشارات تجلی مهر برگزار خواهد شد.

ستاد خبری «جشنواره داستان کوتاهِ کوتاه پایداری»

نوشته ای از مدیر سایت

نظرات غیر فعال است.